Overenie meračov tepla

Overenie meračov tepla

Podrobnosti Cenová ponuka

Overenie meračov tepla

Merače tepla sa odlišujú od pomerových rozdelovačov vykurovacích nákladov (PRVN), ktoré sú umiestnené na radiátoroch tým, že sa skadajú s troch častí kde prietokomerná časť meria prietok teplonosného média,teplotné snímače merajú vstupnú a výstupnú teplotu teplej vody a kalorimetrické počítadlo zaznamenáva údaje spotrebovaného tepla.

Interval metrologickej kontroly, ciachovania vodomerov

Takisto ako pri vodomeroch je aj pri meračoch tepla povinný užívateľ dať overiť respektíve ociachovať merač tepla každé štyri roky. Spoločnosť Technická údržba budov za vás zariadi všetky potrebné úkony pri overovaní určených meradiel aj s demontážou a montážou za najlepšie ceny na trhu, ktoré nájdete v našom cenníku: cenník zašleme na vyžiadanie.

Pred samotnou objednávkou overenia meračov tepla je nutné poznať stavebnú dľžku, výrobcu a dôležité parametre, ktoré zaistíme obhliadkou na mieste montáže zdarma. Takisto vám zdarma poskytneme medzikus počas doby overovania merača tepla.

Cenová ponuka a obliadka zadarmo

Cenovú ponuku vám vypracujeme na požiadanie. Všetkým klientom ponúkame obhliadku miesta montáže úplne bezplatne. Kontaktujte nás.

Technická údržba budov s. r. o.

Spoločnosť Technická údržba budov s. r. o. bola založená v roku 2012 s cieľom špecializovať sa na výmenu vodomerov, meračov tepla a zabezpečiť služby komplexnej starostlivosti o údržbu budov.

kontakt | referencie | cenová ponuka

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku prostredníctvom online formuláru alebo nám zanechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky na
0948 140 760

Zavoláme Vám?Sídlo

Snežienková 9
Bratislava 831 01

Kontaktujte nás

0948 140 760
ks.but@ofni

© 2012 www.tub.sk

Všetky práva vyhradené
Späť na úvod