Kontakt

Technická údržba budov s. r. o.

Snežienková 9, 831 01 Bratislava, mapa
tel.: 0948 140 760, email: ks.but@ofni

Spoločnosť Technická údržba budov s. r. o. sa zaoberá komplexnou starostlivosťou o technické zariadenia v nehnuteľnostiach, ktoré sú potrebné pre udržanie budovy v dobrom technickom stave. Zabezpečíme všetky potrebné práce spojené s výkonom správy a údržby budov, ktoré v niektorých spoločnostiach zabezpečujú viaceré firmy na objednávku.

Www.tub.sk

Sme spoločnosťou, ktorá vám ponúka služby v technickej oblasti vodoinštalácií, vykurovania, elektroinštalácií, zámočníckych prác, zimnej a letnej údržby priestranstiev a všetky ostatné služby, ktoré v objektoch zabezpečuje zväčša funkcia údržbára.

My vám však k tomu poskytneme aj servis, ako sú servis kotolní, klimatizácie, overenie, respektíve ciachovanie a výmena vodomerov alebo overenie meračov tepla, revízne správy na elektroinštalácie,... atď.

Pre výkon všetkých týchto úkonov máme vykonané potrebné osvedčenia.

Technická údržba budov s. r.o.Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostredníctvom online formuláru alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0948 140 760.

Technická údržba budov s. r. o.

Spoločnosť Technická údržba budov s. r. o. bola založená v roku 2012 s cieľom špecializovať sa na výmenu vodomerov, meračov tepla a zabezpečiť služby komplexnej starostlivosti o údržbu budov.

kontakt | referencie | cenová ponuka

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku prostredníctvom online formuláru alebo nám zanechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky na
0948 140 760

Zavoláme Vám?Sídlo

Snežienková 9
Bratislava 831 01

Kontaktujte nás

0948 140 760
ks.but@ofni

© 2012 www.tub.sk

Všetky práva vyhradené
Späť na úvod